Apie mus

UAB “Jautienos guru” – tai jautienos srityje besispecializuojantis cechas, kuris įrengė apie 20 t jautienos per mėnesį galinčią išbrandinti kamerą, taip pat dėl patogesnės žaliavos realizacijos ceche yra šokinio šaldymo kamera, kuri produkcijos galiojimą gali prailginti nesumažinant jos kokybės iki metų laiko. Visa žaliava ceche juda daugiau nei 64 m patogiu oro keliu.

Šio projekto dėka įmonė planuoja kurti naujus, išskirtinius produktus ne tik rajono, bet ir šalies mąstu. Įrengtoje brandinimo kameroje įmonė gali mėsą brandinti ne tik sausu brandinimo būdu, bet ir taiko himalajų druskų brandinimo technologiją. Himalajų druskų brandinimo technologija mėsą prisotina įvairiais mineralais, taip pat veikia kaip antioksidantas, kuris paverčia mėsą dar vertingesne maistine prasme. Įmonė taip pat teiks įvairias paslaugas vietos ir šalies ūkininkams, kurie galės ne tik išsibrandinti, išsipjaustyti, pasigaminti pusgaminių, bet ir visus šiuos procesus atlikti ekologiniu būdu.

UAB “Jautienos guru” vadovas Kęstutis Viliūšis pastebi, jog šalies mėsos perdirbimo rinkoje iki šiol labai mažai pasistūmėta cechų skaitmenizacijos srityje, o tai gana ženkliai mažina ypač mažesnių mėsos cechų konkurencingumą ir efektyvumą. Todėl įmonė jau artimiausiu metu visiškai skaitmenizuos cecho veiklą : “Bus galima stebėti kiekvieno mėsos kilogramo judėjimą ceche, kokioje gamybinėje stadijoje yra žaliava, kiek laiko dar turi brandintis, 30 d į priekį planuojama kurią dieną kuris procesas bus atliekamas ir pan.”

Sudėtinga geopolitinė situacija ir vis dar rusenanti pasaulinė pandemija labai apsunkino cecho kūrimo darbus, tačiau profesionalios Šakių krašto Vietos veiklos grupės administracijos pagalba pavyko projekto “Mėsos brandinimo cechas diegiant novatoriškas technologijas ir kuriant darbo vietas” (ŠAKI-LEADER-6A-D-9-2-2021) veiksmų tonusą palaikyti ir vykdymą tęsti.
Projektas vykdomas pagal VPS I prioriteto „Vietos ekonomikos plėtra ir aplinkosauga” priemonę LEADER-19.2-SAVA-10 “Verslumo skatinimas kaimo vietovėse”. Paramos suma – 44632,00 Eur. Šio projekto dėka bus sukurta 1,5 naujos darbo vietos mėsos cecho darbuotojams. Tačiau kaip teigia UAB “Jautienos guru” direktorius Kęstutis Viliūšis, pasiekus optimalius sukurto cecho pajėgumus, darbuotojų poreikis bus 5-6 kartus didesnis.

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.